POLAR A300 HR

136.00

Fitnesskell ja aktiivsusmonitor
Sinu keha ja A300. Loodud liikumiseks ja mõeldud teineteisele. Polar A300 on fitnesskell ja aktiivsusmonitor, mis paneb su liikuma ja rohkem saavutama. Saad jälgida oma päevast aktiivsust, treeninguid ja und.

images

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Fitnesskell ja aktiivsusmonitor
Sinu keha ja A300. Loodud liikumiseks ja mõeldud teineteisele. Polar A300 on fitnesskell ja aktiivsusmonitor, mis paneb su liikuma ja rohkem saavutama. Saad jälgida oma päevast aktiivsust, treeninguid ja und.

Kõik loeb

Iga hüpe, samm, jalutuskäik ja jooksukord loeb. A300 näitab su samme, läbitud teepikkust ja põletatud kaloreid ning annab sulle motivatsiooni aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks. Kui püsid liiga kaua paigal, annab A300 vibreerimisega märku, et on aeg taas liikuda.

Treeni omas rütmis

Treeni Polari vööanduriga H7 täiesti omas rütmis – nii arvestatakse igat su liigutust. Tugev tulemus ja hea enesetunne! Analüüsi tulemusi iga treeningukorra lõpus Polar Flow veebiteenuse ja rakenduse abil.

Söö, liigu, maga, korda

Piisav kogus rahulikku und on sinu heaoluks hädavajalik. A300 jätab automaatselt meelde aja, millal magama jääd ja üles ärkad, ning äratab su õrna vibreerimisega. Jälgi oma unemustreid Polar Flow keskkonnas ning leia täiuslik tasakaal treeningu, päevase aktiivsuse ja puhkuse vahel.

Vaheta käiku

Väike muutus võib tähendada suurt erinevust. Näita oma tuju ja stiili erksavärviliste ja hõlpsalt vahetatavate randmepaeltega. Veekindla A300 vastupidavast silikoonist randmepael on kerge ja mugav.

ÖÖPÄEVARINGNE AKTIIVSUSE JÄLGIMINE

Jälgib su päevast aktiivsust erinevatel intensiivsustasemetel ning näitab tehtud samme, läbitud teepikkust ja põletatud kaloreid.

SÜDAME LÖÖGISAGEDUS

Kasutades koos Polari vööanduriga H7 mõõdetakse su igat südamelööki ja antakse teada, kas põletad peamiselt rasvu või parandad oma võimekust. Kõige täpsema kalorite põletamise tulemuse annab südame löögisagedusel põhineva treeningu korral.

NUTIKAD KALORID

Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid. Individuaalne algoritm põhineb sinu andmetel: kaalul, pikkusel, vanusel, sool ja treeningu raskusel.

FÜÜSILISE VÕIMEKUSE TEST

Annab sinu võimekuse paranemisest täpse ülevaate, mõõtes puhkeolekus su aeroobset võimekust ja hinnates su maksimaalset hapnikutarbimist.

UNI

Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.

VAHETATAVAD RANDMEPAELAD

Erksavärvilisi randmepaelu saab hõlpsalt vahetada, nii et need peegeldaksid su tuju ja stiili. Valikus on järgmised värvitoonid: valge, must, roosa, kollane, sinine ja hall.

VIBREERIV PASSIIVSUSHOIATUS

Seade tuletab iga 55 istutud minuti järel sulle vibreerides meelde, et on aeg end veidi liigutada, ja aitab sul teha igapäevaseid aktiivseid puhkepause.

Testi oma võimekust vaid mõne minutiga

Kui soovid parandada oma füüsilist võimekust ning tahad pidevalt teada, kuidas sul läheb, ütleb nutikas füüsilise võimekuse test sulle vaid viie minutiga seda, mida sa teadma pead. Testi tulemusi korrapäraselt võrreldes näed oma edenemist ning füüsilise võimekuse muutust.

POLAR ECOSYSTEM

Polar Flow: füüsilise vormi maailm

POLAR FLOW RAKENDUS
Jälgi oma igapäevaseid tulemusi ja kasuta juhiseid, mis aitavad sul saavutada sinu eesmärgid. Vaata, kuidas igapäevased harjumused võivad muuta sinu heaolu.

POLAR FLOW VEEBITEENUS
Jälgi oma igakuiseid aktiivseid valikuid Päeviku vaates, kust näed ka kulutatud kaloreid. Vaata tulemusi, mille oled juba saavutanud teel võimekama sinu poole.

POLAR COACH
Sinu treeneri või eratreeneri jaoks välja töötatud tööriist, mis aitab tal mugavalt sinu arengut jälgida.

ANDURI ÜHILDUVUS
Kasuta ka Polar H7 Bluetooth® Smart vööandurit ning vaata randmelt reaalajas edastatavat ja täpset südame löögisagedust.

Mis on komplektis

Lisainfo

Värv

sinine, must, hall, valge, roosa, kollane