Allahindlus!

Droon DJI Phantom 4

1,599.00 1,549.00

DJI Phantom 4

 • Väldi automaatselt eesolevaid takistusi
 • Jälgi liikuvaid objekte automaatselt kasutades ActiveTrack-i
 • TapFly võimaldab lennata ühe vajutusega
 • Smart Return Home toob Phantomi “koju” ja seda takistusi vältides
 • Lennuaeg kuni 28 minutit ja raadius kuni 5 kilomeetrit (FCC) / kuni 3,5 kilomeetrit (CE)
 • Maksimaalne kiirus 72 km/h (Sport režiim)
 • Integreeritud Gimbal, kaamera stabiilsuse parandamiseks ja sujuvama pildi saamiseks
 • Optimiseeritud Vision Positioning System tõstab positsioneerimiskõrguse kuni 10 meetrini

logo-dark

Tootekood: 190021003774 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Enne drooniga lendamist vii end kurssi Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega ning lenda drooniga vastutustundlikult.

DJI Phantom 4

 • Väldi automaatselt eesolevaid takistusi
 • Jälgi liikuvaid objekte automaatselt kasutades ActiveTrack-i
 • TapFly võimaldab lennata ühe vajutusega
 • Smart Return Home toob Phantomi “koju” ja seda takistusi vältides
 • Lennuaeg kuni 28 minutit ja raadius kuni 5 kilomeetrit (FCC) / kuni 3,5 kilomeetrit (CE)
 • Maksimaalne kiirus 72 km/h (Sport režiim)
 • Integreeritud Gimbal, kaamera stabiilsuse parandamiseks ja sujuvama pildi saamiseks
 • Optimiseeritud Vision Positioning System tõstab positsioneerimiskõrguse kuni 10 meetrini

TapFly

Uues TapFly režiimis piisab Phantom 4 juhtimiseks kõigest tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanile vajutamisest. See on eriti kasulik siis, kui juhtkangidega lendamine osutub sinu jaoks esmapilgul liiga keeruliseks või soovid keskenduda kadreerimisele mitte drooni juhtimisele. TapFly režiimis töötavad ka takistusi tuvastavad süsteemid ning tänu sellele suudab Phantom 4 iseseisvalt takistusi vältida. Lisaks saab DJI GO rakenduses ühe nupulevajutusega Phantom 4 stardipaika turvaliselt tagasi tuua, kasutades Smart Return Home funktsiooni.

Visuaalne jälgimine

ActiveTrack režiim ühendab endas tubli koguse teadust ning suure koguse ulmet. Vahet pole, kas sa jooksed, suusatad, kihutad autoga või sõidad kanuuga kosest alla – Phantom 4 võtab selles režiimis kasutusele nii subjekti jälgimise, tuvastamise kui takistuste vältimise ning lendab sinuga kaasa. Niimoodi saad sina, sel ajal kui Phantom 4 tiirutab sinu ümber, keskenduda järgmise kärestiku ületamisele või triki tegemisele. Kui ActiveTrack režiimis Phantom 4 drooni lennutrajektoorile mõni takistus peaks ette tulema, hinnatakse edasilendamise võimalusi ning droon kas läheb sellest mööda või jääb ühele kohale hõljuma.

Lenda kauem

Kombineerides üliefektiivsed mootorid suure mahutavusega 5350 mAh liitiumakuga, saavutatakse Phantom 4 drooniga kuni 28 minutiline lennuaeg. Integreeritud toitehaldus, tasakaalustatud laadimine ning nutikas laadimine koos tühjakslaadimise kaitsega tagavad maksimaalse akude vastupidavuse ning eluea. Integreeritud Lightbridge tehnoloogia võimaldab samal ajal lennata Phantom 4 drooniga kuni 5 kilomeetri kaugusele ning samal ajal näha ka 720p HD eelvaadet oma nutiseadmes ning säilitada täiskontroll lennumasina üle.

Sport Režiim

Uhiuus Sport režiim toob kiiruse kõikjale. Mõeldud pigem edasijõudnud pilootidele. Integreeritud gimbal ja uus aku asend, tagavad parema raskuskeskme asukoha, mis koos kõrgemale tõstetud mootoritega tagab parema reaktsiooni kiiruse ja uus täpne juhtimissüsteem, mis kõik kokku muudavad lendamise suurtel kiirustel ohutumaks.

Omadused:

Õhusõiduk

 • Arenendatud aerodünaamika ja stabiilsus

DJI Phantom 4 kere on dsiainitud veel saledamaks ning aerodünaamilisemaks, mistõttu saab sellega lennata kiiremini, tuulepuhangud mõjutavad seda veel vähem ning tulemuseks on veelgi täpsem juhtimine. Sügavalt integreeritud gimbal ning aku uus asukoht parandavad oluliselt Phantom 4 raskuskeset, muutes tasakaalu, paindlikkuse ning täpsuse oluliselt paremale tasemele. Samas on Phantom 4 raam valmistatud magneesiumsulamist, lisades lennumasinale jäikust ning vastupidavust, samal ajal vähendades olulisel määral vibratsiooni.

 • Mitmed lennurežiimid

Uus Phantom 4 on piisavalt paindlik – vastates erinevate kasutajate vajadustele. Position režiimis saab kasutada satelliitidega ning Vision positioning asukoha määramist; TapFly, ActiceTrack ning Intelligent Flight lennurežiime. Sport režiim lisab paindlikkust ning tõstab maksimumkiiruse 72 km/h peale, samal ajal säilitades GPS ning Vision Position positsioniseerimise. Atti režiimis hoitakse Phantom drooni kõrgus samal tasemel, kuid GPS positsioneerimine lülitatakse välja.

 • Lenda tunduvalt kauem

Lenda kuni 28 minutit* ja kuni 5km kaugusele, omades täielikku kontrolli kaamera üle ja nähes kõike, mida kaamera näeb.
*Vaiksetes oludes, püsiva tempo juures.
**Testitud lagedal alal, kus pole segajaid.

Vision positsioneerimine

 • Tajub ja väldib

Eesotsas olevad sensorid, kombineeritud uue võimsama protsessoriga, annavad Phantomile reageerimisvõime ja oskuse vältida erinevaid takistusi. Lisaks on täiustatud DJI Vision Positioning System, mis parandab positsioneerimis võimekust, et oleks ohutum ja kindlam lennata siseruumides.

 • Vajuta ja lenda

Phantom 4 reageerib sinu puudutusele. TapFly režiimis lihtsalt puudu otsepilti oma nutiseadmes, et saata Phantom 4 lendama selles suunas. Takistusi tajuva süsteemi abil saad muretult vaadata teda lendamas.

 • ActiveTrack

Phantom 4 tunneb ära määratud liikuva objekti, lendab selle järgi ja hoiab seda kaadris. Ja seda kõike ilma lisavarustuseta.

Kaamera

 • Võimekas kaamera

Talleta iga hetke eepilise aerovideona või aerofotona. DJI Phantom 4 kasutab uuendatud kaamerat, mis talletab sinu seiklusi ning mälestusi 12 megapiksliste fotodena või 4K videotena. Videosalvestuseks saab kasutada nii Cinema 4K kui 4K UHD lahutusvõimet kuni 25 kadrit/sek, või hoopis FullHD videoid kuni 120 kaadrit/sek. Tänu parendatud optikale on kaameral asfääriline objektiiv, mille vaateväli 94°, vähendatud moonutused ning veelgi väiksem kromaatiline aberratsioon. Lisaks on objektiivi hüperfokaalne kaugus toodud ühe meetri peale, mistõttu saab drooni kasutada ka kõrgete objektide lähivõteteks.

 • Professionaalne järeltöötlus

Phantom 4 kaamera toetab kümmet erinevat värviprofiili – alates Vivid profiilist mis tõtstab värviküllasust ja kontrastsust kuni professionaalidele suunatud suure dünaamilise ulatusega Cine-D ning D-Log profiilideni. Viimased on eriti sobivad just suurema järeltöötluse seisukohalt. Tänu Adobe DNG RAW failide toele on ka fotode järeltöötlus tehtud väga paindlikuks, võimaldades Photoshop või Lightroom programmis muuta rohkem kui värvitasakaalu.

 • Integreeritud Gimbal

DJI Phantom 4 kaamera on varustatud uusima stabilisaatorisüsteemiga. Selles on kasutusel U-raami struktuur, mis tagab parema stabilisatsiooni. Gimbal Control Unit vahetab konstantselt andmeid drooni Inertial Measurement Unit süsteemiga ning ka juhtpuldiga, ennetades liikumissuuna muutumisi. Tulemuseks on ülitäpne gimbali juhtimine, jäädes ±0.03° sisse. Kombineerides see kvaliteetse vibratsioonisummutusega – sujuv videosalvestus on tagatud iga ilmaga.

Lisaks:

 • Intelligentne positsioneerimine

Phantom 4 kasutab kokku 24 satelliiti samaaegselt, et enda asukohta täpselt ja kiirelt tuvastada. Selleks utiliseeritakse nii GPS kui GLONASS asukoha määramise süsteeme. Tulem – Phantom 4 teab lennu ajal täpselt oma asukohta, kaugust piloodist ning oskab vajadusel ka iseseisvalt maanduda samas kohas kust õhku tõusti.

 • Automaatsed lennulogid

Rakendus salvestab automaatselt kogu lennulogi – selle alla kuuluvad lennuplaanid, lennukestvused, asukohad, kaugused ning kiirused. Kasutaja saab hiljem vaadata täpset lennuinfot, vaadata mis asendis olid juhtpuldi kangid ning vajadusel, probleemi esinemisel kogu infot DJI tugimeeskonnaga jagada.

 • Tagavarasüsteemid

Nendeks harvadeks juhtudeks, kus kompassilt või sensoritelt tulevad andmed on ebakorrapärased – nendeks juhtudeks on juba ennetavalt Phantom 4 varustatud tagavarasüsteemidega. Kaks kompassi ning kaks IMU süsteemi võimaldab droonil saada infot kahest allikast, võrrelda infot ning sellest lähtuvalt alati õiged otsused teha. Seda ikka selleks, et Phantom 4 vales suunas lendama ei hakkaks või liiga kiirelt maaga kontakti ei looks.

 • Algajate režiim

Phantom 4 algaja reziim piirab drooni lennukõrguse 30 meetriga ning keelab kaamera kallutamise. Niimoodi saab uus piloot drooni juhtimisega turvaliselt tutvuda. Algaja režiimi välja lülitades on maksimaalne kõrgus algselt piiratud 120 meetriga õhkutõusmise punktist, kuid seda saab tõsta maksimaalse 500 meetri peale. Lisaks saab hiljem muuta ka maksimaalset lennukaugust.

 • Kohandatav juhtpult

DJI Phantom 4 kaugjuhtimispult on varustatud tundlike juhtkangidega ning erinevate juhtnuppudega ning selle tööraadius on kuni 5 kilomeetrit. See teeb drooniga filmimise ja pildistamise pea sama lihtsaks, kui kaamerat enda käes hoides. Sul käeulatuses on eraldi nupud nii fotode tegemiseks kui videote salvestamiseks, võimalus peatada droon autonoomses režiimis ja ka kaamera kalde juhtimise funktsionaalsus. Lisaks on puldil ka kaks nuppu, mille funktsiooni saab kasutaja ise määrata.

DJI GO

 • DJI GO

DJI GO on kõik mida sa vajad lendamiseks, loomiseks, jagamiseks ja ühendamiseks. Ühilduv Phantomi ja Inspire seeriaga, Osmoga, ja enamaga.

 • SDK tugi

Phantom 4 on avatud tarkvara ja riistvara arendusele läbi DJI SDK.

Spetsiaalne seljakott

Saadaval on ka Phantom 4-le spetsiaalselt disainitud seljakott. Kott, mis hoiab turvaliselt Phantomit paigal, kus on ruumi laadijatele ja varu akudele ja isegi 15-tollisele sülearvutile. See seljakott annab võimaluse kõik vajalik endaga alati kaasas kanda.

PÜSI ÕHUS

DJI Care Protection Plan on teenus, mis tagab rahu. Kattes tekkinud kahjud sinu DJI õhusõidukile, gimbalile või kaameratele normaalse kasutuse juures.

Karbis sisaldub:

p4-inthebox-en

Tehnilised andmed

Phantom 4

Kaal (koos akuga) 1380 g
Maksimum õhkutõusmis kiirus 6 m/s (Sport)
Maksimum maandumis kiirus 4 m/s (Sport)
Max Kiirus 20 m/s (Sport )
Maks. lennukõrgus 6000m (merepinnast); Tarkvara piirang 120m
Maks. Lendamisaeg: kuni. 28 minutes
Töö temp. 0° to 40° C
Satelliit süsteem GPS / GLONASS
Hõljumise täpsus Vertikaalselt:
+/- 0.1 m (kui Vision Positioning on aktiivne) või +/-0.5 m
Horisontaalselt:
+/- 0.3 m (kui Vision Positioning on aktiivne) või +/-1.5 m

Takistuse vältimise süsteem

Takistuse tuvastamise kaugus 0.7 – 15 m
Tuvastamise tingimused  Selge mustriga pind ja piisav valgustus(lux > 15)

Kaamera

Sensor 1/2.3” Effektiivseid piksleid:12 M
Lääts FOV ( Field Of View ) 94° 20 mm ( 35 mm format equivalent ) f/2.8 focus at ∞
ISO 100 – 3200 ( video ) 100 – 1600 ( foto )
Säriajad 8 s – 1/8000 s
Resolutsioon 4000×3000
Foto funtsioonid Single shot
Burst shooting: 3 / 5 / 7 frames
Auto Exposure Bracketing ( AEB ): 3 / 5 bracketed frames at 0.7 EV Bias
Time-lapse
HDR
Video resolutsioonid UHD: 4096×2160 (4K) 24 / 25p
3840×2160 (4K) 24 / 25 / 30p
2704×1520 (2.7K) 24 / 25 / 30p
FHD: 1920×1080 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120p
HD: 1280×720 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60p
Andmetihedus 60 Mbps
Failitüübid Foto: JPEG, DNG ( RAW )
Video:MP4 / MOV ( MPEG – 4 AVC / H.264 )
Mälukaardi tugi/failisüsteem Micro SD, Max: 64GB. Class 10 või UHS-1 nõutud.

FAT32 ( ≤ 32 GB ); exFAT ( > 32 GB )

Töö temp 0° to 40° C

Laadija

Voldid 17.4 V
Võimsus 100 W

GIMBAL

Juhitav vahemik Pitch: -90° to +30°

VISION POSITIONING Süsteem

Kiiruse piirang ≤10 m/s ( 2 m maast )
Kõrguse piirang  0- 10 m
Töö raadius 0 – 10 m
Töötingimused Selge mustriga pind ja piisav valgustus(lux > 15)

Juhtpult

Töö sagedus: 2.400 GHz – 2.483 GHz
Maksimum distants (avatud ala): FCC (USA):  kuni 5 km ;
CE (Euroopa) : kuni 3.5 km
( avatud ala ilma segajateta )
Töö temp  0° – 40° C
Aku Mahutavus/Võimsus: 6000 mAh LiPo 2S – 7.4V @ 1.2A
 EIRP FCC: 23 dBm; CE: 17 dBm

DJI PH4 Intelligentsed akud( PH4 – 5350 MAH -15.2 V )

Mahutavus/Võimsus: 5350 mAh – 15.2 V
Aku tüüp: LiPo 4S
Energia: 81.3 Wh
Kaal: 462 g
Töö temp: -10° to 40° C
Maks. laadija võimsus: 100 W