GARMIN SPORDIKELL VIVOACTIVE

245.00

GPS nutikell aktiivse eluviisiga inimesele

 •     *Üliõhuke GPS nutikell värvilise päikesevalguses loetava puuteekraaniga
 •     *Sisseehitatud spordi rakendused, sealhulgas GPS-toega jooksmine, jalgrattasõit ja golf ning lisaks ujumine ja aktiivsuse jälgimine. Saad vaadata oma andmeid, isegi kui oled telefonist eemal
 •     *Ühendades oma kella bluetooth abil nutitelefoniga, vibreerib ja kuvab vivoactive sissetulevaid kõnesid, sms, e-kirju ja kalendri teavitusi ning lisaks ka sotsiaalmeedia ja muude nutitelefoni rakenduste teavitusi
 •     *Kohanda kella ekraani just nii nagu sina soovid, vidinate ja rakendustega meie Connect IQ™ poest
 •    * Aku kestab kuni 3 nädalat kella/aktiivsus-monitori režiimis või kuni 10 tundi kasutades GPSi
Puhasta
Tootekood: 010-01297-10 Kategooriad: ,

Kirjeldus

GPS nutikell aktiivse eluviisiga inimesele

 •     *Üliõhuke GPS nutikell värvilise päikesevalguses loetava puuteekraaniga
 •     *Sisseehitatud spordi rakendused, sealhulgas GPS-toega jooksmine, jalgrattasõit ja golf ning lisaks ujumine ja aktiivsuse jälgimine. Saad vaadata oma andmeid, isegi kui oled telefonist eemal
 •     *Ühendades oma kella bluetooth abil nutitelefoniga, vibreerib ja kuvab vivoactive sissetulevaid kõnesid, sms, e-kirju ja kalendri teavitusi ning lisaks ka sotsiaalmeedia ja muude nutitelefoni rakenduste teavitusi
 •     *Kohanda kella ekraani just nii nagu sina soovid, vidinate ja rakendustega meie Connect IQ™ poest
 •    * Aku kestab kuni 3 nädalat kella/aktiivsus-monitori režiimis või kuni 10 tundi kasutades GPSi

Töölt trenni

Mängi tõhusamalt, tööta targemalt, ela paremini vivoactive kellaga. Sisseehitatud spordirakendused hoiavad sind aktiivsena, samas smart-teated võimaldab kiirelt reageerida töö e-mailidele jne – kõik nii, et saad hoida oma elu tasakaalus. Kõrgresolutsiooniga värviline puutetundlik ekraan on loetav ka otsese päikesevalguse käes, nii saad vaadata oma andmeid ka siis, kui asud kontorist väljas. Üliõhukese profiiliga (8 mm) kella on mugav kanda kogu päeva ja võimaldab sujuva ülemineku kontorist golfiväljakule. Laetav aku kestab kuni 3 nädalat kella/aktiivsus-monitori režiimis või kuni 10 tundi kasutades GPSi.

 Sisseehitatud spordirakendused

vivoactive kella sisseehitatud spordirakendused võimaldavad sul jälgida oma statistikat – isegi siis, kui oled eemal nutitelefonist. Lihtsalt puuduta ekraani ja vali endale sobiv rakendus, GPS-toega: golfi, jooksmise või jalgrattasõidua rakendus või hoopis ujumise või aktiivsusmonitori rakendus.

Jooksukaaslane igal pool

Kui teed trenni 5K jaoks või lihtsalt tervisliku eluviisi tarbeks – jooksurakendus kasutab GPSi, et jäädvustada olulised andmed nagu distants ja kiirus. Sisseehitatud kiirendusmõõtur ja randmepõhine kiiruse ning kadentsi andur kaotavad vajaduse eraldi andurite jaoks ka siis, kui GPS ei ole saadaval. Saad luua värinmärguanded pulsi, tempo jms. tarbeks. Lisa funktsioonide hulka kuulub automaatne ringide lugemine ja automaatne paus. Sünkroniseerimine Garmin Connect ™ Mobile rakendusega annab sulle kokkuvõtte kogu tegevusest koos isiklike saavutustega (kiirem jooks, pikim distants jne.).

Analüüsi oma jalgrattasõitu

GPS-toega jalgrattarakendus mõõdab aega, vahemaad, kiirust ja kaloreid. Kell ühildub ka lisa sensoritega nagu kiiruse ja kadentsi anduritega ning pulsivööga, et mõõta sinu edusamme igapäevaselt.

Valitse golfiväljakut

Ühenda kell oma nutitelefoniga ja lae alla meie golfiväljakute andmebaas – rohkem kui 38.000 väljakut üle maailma – mängi lemmik väljakul või avasta uusi. Golfi rakendus hoiab kaardid uuena ja võrdleb augu numbreid ja par’e. Individuaalsed löögid tulemuskaardil võimaldavad vaadata, kui oled üle või alla par’i. Mõõda löögi kaugust nupuvajutusega. Round taimer loendab aega rajal ja sisseehitatud kiirendusmõõtur hoiab silma peal tehtud sammudel.

Hüppa sisse

Automaatne distantsi mõõtmine kiirendusmõõturil põhineva tehnoloogiaga arvutab automaatselt kogu distantsi ja intervall distantsi; ringe; põletatud kalorid jne. Lase ujumise rakendusel arvutada oma ujumise swolf skoor – kasutab aega ja käetõmmete arvu, mis kulub basseini pikkuse ujumiseks. Vaata oma aega ja intervalli distantsi lihtsalt mõistetavalt ekraanilt. Intervalli loenduriga saad sujuvalt peatada ja jätkata treeningut vastavalt vajadusele.

Õhuke profiil lõikab läbi vee ja selle 5 ATM veekindlus võimaldab sul ujuda ja dušši all käia ilma probleemideta.

Loe oma samme

vivoactive jälgib sinu edusamme, isegi kui sa ei tegele konkreetse sporditegevusega. Aktiivsusmonitori rakendus õpib sinu praeguse aktiivsustaseme ning määrab seejärel sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui saavutad oma eesmärgi, kohandab vivoactive eesmärgi järgmiseks päevaks, viies sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Meie tasuta Garmin Connect ™ keskkonnas võid teenida virtuaalseid medaleid ja jälgida oma edusamme. Punane liikumisriba ilmub ekraanile iga 1 tunni järel, mil oled kohapeal istunud ja suureneb, kui oled liiga kaua istunud. Lihtsalt kõnnid paar minutit ja punane riba kaob. Määra öö-režiim, kui sa magama lähed ja vivoactive jälgib sinu und. Garmin Connect keskkonnas näed kogu magamise logi, millal sa voodis rahutult liigutasid ja millal rahulikult magasid.

Püsi ühenduses

vivoactive õrnalt vibreerib ja näitab kõiki samu teated, mis saate ühilduvalt Bluetooth nutiseadmelt. Sissetuleva kõne helistaja ID ja vastamata kõnede teavet näef otse kella ekraanilt. Tekstsõnumid saatja andmete ja sõnumiga. E-kirjad saatja ja pealkirjaga. vivoactive näitab ka teateid Facebookist®, Twitterist® ja muudest sotsiaalmeedia kanalitest, samuti muude mobiilsete rakenduste teavitused. Lihtsalt puuduta ja libista näpuga üle ekraani, et rohkem lugeda või tühjenda ekraan vaid ühe nupuvajutusega.

Lisa rakendused

vivoactive`ga saad kontrollida telefoni meediamängijat ning võimaldab sõpradel ja perel jälgida sinu tegevust reaalajas kasutades Live Track funktsooni. Saad kella kasutada ka VIRB® Elite kaamera puldina.

Vidinad, rakendused ja kellaekraanid

Kohanda vivoactive kella tasuta läbi Garmin’i Connect IQ poe. Kohandada oma kella peaekraani, lisa andmeväljasid, rakendusi ja vidinaid, mis annavad sulle vajaliku teabe.

Esita endale väljakutse

Püsi kursis oma edusammudega iga sisseehitatud rakendusega läbi Garmin Connect Mobile rakenduse. Võid teenida virtuaalseid medaleid lisamotivaatoriks või liituda online väljakutsetega; võistle ja võrdle oma andmeid sõpradega ja perega või kogu maailmaga. Vaata oma ajalugu ja statistika otse kella ekraanilt.

Näita oma tõelist tooni

vivoactive on saadaval musta või valgena vastavalt sinu stiilile. Vaheta välja kellarihm näidata oma tõelist palet, eraldi saadaval ka nahast must või valge kellarihm.

¹Heart rate monitor available with some versions; sold separately with others
²Sold separately
³Syncs when within 30 feet of your compatible smartphone
4Compatible with iPhone® 4S or later and most Bluetooth® Smart-capable Android™ devices (Android 4.3+ required). iPhone is a trademark of Apple Inc. Android is a trademark of Google Inc.

ANT

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 3.8 mm x 38.5 mm x 8.0 mm
Ekraani mõõtmed 28.6 mm x 20.7 mm
Ekraani resolutsioon 205 x 148 pikslit
Puuteekraan Jah
Värviline ekraan Jah
Kaal Ilma rihmata: 18.0 g
Rihmagas: 38.0 g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus Kuni 3 nädalat (10 tundi GPS režiimis)
Veekindlus 5 ATM (50m)
GPS Jah
GLONASS Jah
Smart teavitused (kuvab ühendatud telefoni saabuvad sõnumid, kõned jne) Jah
Vibra alarmid Jah
Muusika juhtimine Jah
Leia mu telefon funktsioon Jah
VIRB® kaamera juhtimine Jah

 

Jalgratta andurid

Kiiruse- ja pedaalipöörete andurid Jah (lisavarustus)

 

Jooksmise funktsioonid

Pulsivöö Jah (lisavarustus)
Tempo alarmid Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah

 

Ujumise funktsioonid

Basseinis ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah

 

Golfi funktsioonid

Mõõdab löögi distantsi Jah
Distantsi kuni F/M/B Jah
Distantsi kuni layups/doglegs Jah

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja Jah
Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjal Jah
Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud) Jah
Une jälgimine Jah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugi Jah
Autom. sync  arvutiga Jah

Karbis sisaldub:

vívoactive HRM:

 • Vívoactive
 • Arvuti/Laadimisjuhe
 • Premium pulsivöö

vívoactive:

 • Vívoactive
 • Arvuti/Laadimisjuhe

Lisaks

Lisaks
 • Ühendub sobiva nutitelefoniga (bluetooth 4.0) ja kuvab sissetulevaid kõnesid, sõnumeid jne.
 • Andmeväljad kella ekraanil: päevased sammud, päevane eesmärk, liikumisriba, distants, kalorid, kellaaeg ja kuupäev, pulss (vajalik pulsivöö), , VIRB® kaamera juhtimine, muusika juhtimine
 • Kuvab pulssi ja pulsitsoone: Jah(kui ühendatud sobiva ANT+ pulsivööga)

Lisainfo

Värv

Must, Valge