POLAR A370

196.00

 

Polar A370 fitnesskell koos südame löögisageduse pideva jälgimisega

Polar A370 on elegantne ja sportlik veekindel fitnesskell, mis võimaldab tänu südame löögisageduse pidevale jälgimisele, täpsemale une jälgimisele ning Polari unikaalsetele treeningufunktsioonidele kätt ööpäevaringselt pulsil hoida.

Polar A370 fitnesskella rihma randme ümbermõõdud on:
Small (S) 125-170 mm
Medium/Large (M/L) 140-200 mm

Leia tasakaal: ole aktiivne, puhka ja naudi elu.

Tarneaeg: 2-3 päeva

Taotle Liisi järelmaksu!               liisi_juubelilogo_transparent

Täida liisi-jarelmaksutaotluse-blankett ja saada timeleap@timeleap.ee

images

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Polar A370 fitnesskell koos südame löögisageduse pideva jälgimisega

Polar A370 on elegantne ja sportlik veekindel fitnesskell, mis võimaldab tänu südame löögisageduse pidevale jälgimisele, täpsemale une jälgimisele ning Polari unikaalsetele treeningufunktsioonidele kätt ööpäevaringselt pulsil hoida.

Leia tasakaal: ole aktiivne, puhka ja naudi elu.

Õpi oma südant tundma

Saa teada, kuidas sinu süda igapäevastes olukordades käitub. Polar A370 randmepõhine südame löögisageduse monitor jälgib südame löögisagedust ööpäevaringselt, et saaksid täieliku ülevaate oma päevasest aktiivsusest. Polar A370 näitab põletatud kalorite hulka, madalaimat ja kõrgeimat südame löögisagedust ning seda, kuidas südame löögisagedus päeva jooksul muutub.

Treeningu ajal aitavad Polar A370 südame löögisagedusele tuginevad juhised sul õige intensiivsusega treenida ja treeningu eesmärke saavutada.

Maga rahulikult Sleep Plusi abil

Hea uni on tervise ja heaolu jaoks ülioluline. Polari uus ja täpsem Sleep Plusi uneanalüüs teeb sinust oma une alal eksperdi ning tagab tasakaalustatuma eluviisi.

Sleep Plus annab sulle une kohta väärtuslikku teavet. See jälgib uneaega, -kogust ja -kvaliteeti ning tuvastab automaatselt, millal sinu uni on häiritud. Võid määrata eelistatud uneaja ja hinnata oma und ning saad une kohta tagasisidet. Saad tutvuda oma unemustritega ja mõelda, kuidas tagada parem uni.

Loo ühendus

Polar A370 on sinu telefoni parim sõber.

Vabas õhus treenides kasutab Polar A370 telefoni GPS-signaali sinu tempo ja läbitud vahemaa jälgimiseks ning marsruudi kaardistamiseks.

Polar A370 nutikad teavitused hoiavad sind asjadega kursis isegi siis, kui sul pole aega telefoni vaadata. Saad Polar A370 ekraanil teavitusi sissetulevate kõnede, sotsiaalmeedia sõnumite ja kalendrisse märgitud kohtumiste kohta.

Püsi liikvel

Polar A370 on sinu parim treeningabiline. See muudab tänu randmepõhisele südame löögisageduse jälgimisele treeningud lihtsaks ja mugavaks ning aitab südame löögisageduse tsoonide abil treenida õige intensiivsusega. Polari unikaalsed ja teaduslikult kinnitatud Smart Coachingu funktsioonid juhendavad sind treeningute vältel ning annavad motiveerivat tagasisidet.

Aktiivne eluviis tähendab tervisklikke otsuseid ka väljaspool spordisaali. Polar A370 hoiab sind igapäevaelus liikvel – see annab sulle päevase aktiivsuse eesmärgi ning tuletab meelde, et peaksid püsti tõusma ja end liigutama, kui oled liiga kaua paigal püsinud.

AKTIIVSUSLOGI

Ole iga päev aktiivne. Polar A370 annab sulle personaalse päevase liikumise eesmärgi, mis motiveerib sind kogu päeva jooksul aktiivne olema. Polari aktiivsuslogi näitab, kui aktiivne oled olnud ja annab praktilisi nõuandeid, mis aitavad eesmärki täita. Loe lisaks ›

AKTIIVSUSE KASU

Tervisliku elustiili puhul on isegi pisiasjad olulised. Uuri, kuidas igapäevane aktiivsus parandab sinu tervist ja heaolu. Loe lisaks ›

NUTIKAD KALORID

Polar A370 aitab sul jälgida põletatud kaloreid. Saad vaadata iga treeningkorra ja kogu päeva jooksul põletatud kaloreid. Südame löögisageduse pidev mõõtmine koos ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega tagab, et põletatud kaloreid mõõdetakse täpselt ja usaldusväärselt. Loe lisaks ›

FÜÜSILISE VÕIMEKUSE TEST (EELDAB VÖÖANDURI H10 OLEMASOLU)

Ühenda Polar A370 aktiivsusmonitor Polar H10 vööanduriga ja testi oma aeroobse treenituse taset hõlpsalt kõigest viie minutiga. Füüsilise võimekuse testi käigus mõõdetakse sinu aeroobse võimekuse hindamiseks südame löögisagedust puhkeolekus ja löögisageduse muutumist, võttes arvesse isikuteavet. Loe lisaks ›

FUNKTSIOON “SLEEP PLUS”

Polari uus ja täpsem une jälgimise tehnoloogia annab sulle une kohta teavet. See jälgib sinu liikumist väga täpselt ning annab sulle une kohta põhjaliku ülevaate.

SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE PIDEV JÄLGIMINE

Südame löögisageduse ööpäevaringne jälgimine võimaldab hoida kätt pulsil ja annab tervikliku ülevaate sellest, kuidas sinu süda päeva jooksul käitub. Südame löögisageduse pidevast jälgimisest on abi.

KASU TREENINGUST

Hangi lisateavet selle kohta, kuidas treeningud sinu füüsilist võimekust mõjutavad. Polar A370 annab sulle pärast iga treeningkorda kohe tagasisidet ja näitab, kuidas treeningust sinu kehale kasu oli. Loe lisaks ›

JOOKSUPROGRAMM

Eelseisvateks jooksuüritusteks saad treenida Polar Flow isiklike ja kohandatavate treeninguplaanide abil. Vali üks neljast distantsist – 5 km, 10 km, poolmaraton või maraton – ning sulle pakutakse põhjalik treeninguplaan, mis vastab just sinu soovidele ja eesmärkidele. Loe lisaks ›

RANDMEPÕHISEL SÜDAME LÖÖGISAGEDUSEL TUGINEV TREENING

Polar A370 võimaldab südame löögisagedust jälgida lihtsamini kui eales varem. Polari kahe LED-iga optiline südame löögisageduse mõõtmise patentlahendus võimaldab sinu südame löögisagedust hõlpsalt, mugavalt ning täpselt mõõta.

GPS TELEFONI KAUDU

Ühenda jõud oma telefoniga, et hankida kõik vajalikud andmed. Välispordialadega tegeledes kasutab Polar A370 telefoni GPS-signaali sinu kiiruse ja läbitud vahemaa mõõtmiseks ning marsruudi kaardistamiseks.

KIIRUSE JA LÄBITUD VAHEMAA INFO RANDME KAUDU

Sulle ei meeldi jooksmise ajal telefoni kasutada? Kui lähed ilma telefonita jooksma või astud trenažöörile, jälgib Polar A370 sinu tempot ja läbitud vahemaad randmeliigutuste põhjal.

TREENINGUSIHID

Kavanda treeninguid Polar Flow’s ja sünkrooni need otse Polar A370 aktiivsusmonitoriga, et saada treeningu ajal juhiseid. Lemmiktreeningud saad salvestada Polar A370 aktiivsusmonitori ja võid neid soovitud ajal korrata.

SPORDIPROFIILID

Saad valida liikumisviisi. Vali oma lemmikspordialade profiilid enam kui 100 spordiala hulgast ja lisa need Polar A370 aktiivsusmonitori, et vaadata asjakohaseid andmeid treeningu ajal Polar A370 ekraanil. Spordiprofiilid aitavad sul ka Polar Flow’s treeningulogi pidada.

NUTIKAD TEAVITUSED

Polar A370 hoiab sind kursis telefoni tulnud teavitustega. Saad teateid sissetulevate kõnede, vastuvõetud sõnumite ja meilide ning kalendrisündmuste kohta.

PASSIIVSUSHOIATUSED

Liiga kaua istumine pole tervisele hea. Kui püsid liiga kaua paigal, annab Polar A370 vibreerimisega märku, et on aeg end veidi liigutada.

MÕÕT

Mass 31,7 g (S), 37,3 g (M/L)
Randmepaela paksus 13,5 mm
Randmepaela laius 23,5 mm
Randmepaela materjal silikoon
Randmepaela suurused S, M/L

TEHNILINE TEAVE

Veekindel (WR30)
Laia vaatenurgaga värviline TFT-displei mahtuvusliku puuteekraaniga
Ekraani eraldusvõime 80 x 160 pikslit (RGB)
Ekraani suurus 13 x 27 mm
Polari optiline südame löögisageduse moodul (2 rohelist LED-i, 1 fotodiood, analoog-eessüsteem)
Taaslaetav 110 mAh aku

Aku tööiga kuni 4 päeva ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega, sh 1-tunnine päevane treening (nutikaid teavitusi kasutamata) koos südame löögisageduse pideva jälgimisega

ÜHENDUVUS

Bluetooth® Smart muudab Polar Flow rakendusega juhtmevaba sünkroonimise lihtsaks
Laadimise ja andmete sünkroonimise võimalus Micro USB-liidesega PC- ja Mac-arvutitesse Polar FlowSynci abil
Ühildub järgmiste seadmetega.
* Arvuti, kus töötab Mac OS X10.6 või uuem versioon ja Windows XP, 7, 8, 10
* Mobiiltelefon, kus töötab iOS7 või uuem versioon ja Android 4.3 või uuem versioon
* Polar Balance nutikaal
* Vööandur Polar H10
* Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal ja MapMyFitness
* Lisateavet telefoni ühilduvuse kohta leiad siit

UUENDATAV TARKVARA

Kasutajaliidese keeled: inglise, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, portugali, soome, rootsi, norra, taani, hollandi, jaapani, hiina (lihtsustatud), poola, vene, türgi, tšehhi, indoneesia.

Viimistle oma stiili

Vali endale sobiv randmepael ja anna oma stiilile viimane lihv. Polar A370 vahetatavad randmepaelad on saadaval kuues värvitoonis ja kahes suuruses. Randmepaelad on valmistatud pehmest materjalist ning neil on tugev pannal.

Erguta oma treeninguid Polari ja Les Millsi abil

Polar ja Les Mills on ühendanud jõud, et luua tervem planeet. Les Millsi treeningud on Polar Flow rakenduses saadaval Polari spordiprofiilidena. Lisa oma lemmiktreeningud Polar A370 aktiivsusmonitori ja soorita kindlasti kõik harjutused.

 

 

Lisainfo

Värv

Valge S, Valge M, Must S, Must M, Must L, Sinine M, Roosa S, Roosa M