POLAR LOOP 2

124.00

FÜÜSILISE VORMI TÕSTMINE JA RISTTREENING

Polar Loop 2
Stiilne aktiivsusmonitor
Polar Loop 2 on stiilne ja veekindel aktiivsusmonitor, mis paneb su liikuma. Elegantne randmepael jälgib sinu igapäevast aktiivsust ja isegi und, et sind motiveerida ning juhendada parema tervise ja füüsilise vormi saavutamisel.

Taotle Liisi järelmaksu!               liisi_juubelilogo_transparent

Täida liisi-jarelmaksutaotluse-blankett ja saada timeleap@timeleap.ee

images

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Igapäevastele kangelastele

Enda eest hoolitsemiseks võib olla keeruline aega leida, kuid Loop 2 pakub sulle motiveerivat ja individuaalset juhendamist. Aktiivset eluviisi võib harrastada mitmel viisil, sul tuleb vaid leida endale sobiv viis ja saavutada oma igapäevane aktiivsuse eesmärk.

SAMMUD JA TEEPIKKUS

Jälgib sinu sammude arvu ja teepikkust.

PASSIIVSUSHOIATUS

Seade tuletab iga 55 istutud minuti järel sulle vibreerides meelde, et on aeg end veidi liigutada, ja aitab sul teha igapäevaseid aktiivseid puhkepause.

NUTIKAD KALORID

Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid. Individuaalne algoritm põhineb sinu andmetel: kaalul, pikkusel, vanusel, sool ja treeningu raskusel.

AKTIIVSUSE EESMÄRK

Seade näitab sulle, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, ja annab praktilisi näpunäiteid päevase aktiivsuse sihi saavutamiseks. Samuti jagab see sinu aktiivsuse viieks intensiivsustasemeks: puhkamine, istumine, madal, keskmine ja kõrge.

UNI

Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.

NUTIKAD TEATED

Vibroalarm teavitab sind sissetulevatest kõnedest, sõnumitest ja kalendri meeldetuletustest (ainult iOS).

Lisainfo

Värv

must, roosa, valge