POLAR M450

249.00

Polar M450 GPSiga rattakompuuter

Kõikide sõidustiilide jaoks sobiv rattakompuuter, mis aitab saavutada ka pööraseimad eesmärgid. Stiilne, mitmekülgne ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

images

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Polar M450 GPSiga rattakompuuter

Kõikide sõidustiilide jaoks sobiv rattakompuuter, mis aitab saavutada ka pööraseimad eesmärgid. Stiilne, mitmekülgne ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

Ortostaatiline test

Lihtne ja usaldusväärne viis sinu hetkeseisundi hindamiseks. Südame löögisageduse muutumisest ja seda mõjutavatest teguritest täpse ülevaate saamiseks korda testi regulaarselt ning täienda oma treeninguplaani kehale vajaliku taastumisajaga.

Füüsilise võimekuse testViieminutiline test, mille käigus mõõdetakse sinu aeroobse võimekuse hindamiseks südame löögisagedust puhkeasendis ja löögisageduse muutumist, arvestades taustateavet. Edusammudel silma peal hoidmiseks testi ennast regulaarselt.

Kasu treeningustAnnab kohe pärast sõitu motiveerivat tagasisidet ja kirjeldab treeninguseansi mõju.

Nutikad kalorid

Annab täpse ülevaate põletatud kalorite hulgast sinu kaalu, pikkuse, vanuse, soo, sinu individuaalse maksimaalse südame löögisageduse (HRmax) ning treeningu raskuse põhjal.

Treeningukoormus

Näitab, kuidas treening sinu kehale mõjub ja aitab võrrelda sõitude koormusi. Oma isiklike piiride leidmiseks ja vastavalt sellele treeningute koormust ja kestust kohandada.

Taastumisolek

Näitab aega, mis on vajalik taastumiseks enne järgmist treeningukorda. Saadaval Polar Flow veebiteenuses.

Sihi kõrgele

Hüppa sadulasse ja võta sõidust viimast sisseehitatud GPSi ja baromeetriga ning jälgi oma kiirust, vahemaid ja marsruuti. M450 on varustatud funktsiooniga „Tagasi algusesse”, mis aitab sul kodutee leida.

Kohanda oma käe järgi

M450 on ülimalt kohandatav. Sina valid, mis andmed ekraanil kuvatakse. Välised Polar Bluetooth® Smart andurid pakuvad veel rohkem teavet, näiteks südame löögisageduse, sõidukiiruse, väntamissageduse ja võimsuse kohta. Ratta ja muu varustuse värviga sobitamiseks saad lisada värvilise katte.

Tunne ennast

Võimekus- ja ortostaatilised testid annavad sinu seisundist ja edusammudest parema ülevaate ning pakub personaalseid nõuandeid võimalikult tõhusaks treenimiseks. M450 mõõdab isegi sinu treeningukoormust ja taastumisaega, et aidata sul oma võimeid maksimaalselt ära kasutada.