POLAR V800

449.00

Polar V800
GPS-spordikell

Polar V800 on paljude spordialade jaoks mõeldud tipptehnoloogiline GPS-kell, mis on suunatud tõsistele spordiharrastajatele ja elukutselistele sportlastele, kes soovivad saavutada tipptulemusi. #daretowin

Treeningukoormus

Näitab, kuidas treening sinu kehale mõjub ja aitab võrrelda treeningukordade koormusi. Jälgi pidevalt oma koormust, et leida oma isiklikud piirid ja vastavalt sellele treeningute koormust ja kestust kohandada.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Polar V800
GPS-spordikell

Polar V800 on paljude spordialade jaoks mõeldud tipptehnoloogiline GPS-kell, mis on suunatud tõsistele spordiharrastajatele ja elukutselistele sportlastele, kes soovivad saavutada tipptulemusi. #daretowin

Treeningukoormus

Näitab, kuidas treening sinu kehale mõjub ja aitab võrrelda treeningukordade koormusi. Jälgi pidevalt oma koormust, et leida oma isiklikud piirid ja vastavalt sellele treeningute koormust ja kestust kohandada.

TaastumisolekNäitab aega, mis on vajalik taastumiseks enne järgmist treeningukorda.

Kasu treeningustAnnab kohe pärast treeningut motiveerivat tagasisidet ja kirjeldab treeningukorra mõju.

JooksuindeksNäitab sinu jooksmisvõimekuse arengut.

JooksuprogrammEelseisvateks jooksuüritusteks saad treenida Polar Flow isiklike ja kohandatavate treeninguplaanide abil. Vali üks neljast distantsist – 5 km, 10 km, poolmaraton või maraton – ning sulle pakutakse põhjalik treeninguplaan, mis vastab just sinu soovidele ja eesmärkidele.

Nutikad kaloridAnnab täpse ülevaate põletatud kalorite hulgast sinu kaalu, pikkuse, vanuse, soo, sinu individuaalse maksimaalse südame löögisageduse (HRmax) ning treeningu raskuse põhjal.

Ortostaatiline testOrtostaatiline test on lihtne ja usaldusväärne test sinu hetkeseisundi hindamiseks. See näitab su südame löögisageduse reaktsiooni treeningule ja muudele teguritele (nt stress ja haigus). Testi regulaarselt korrates saad teada, mida oma pulsisagedusest eeldada ja mis võib seda mõjutada. Seejärel saad kohandada oma treeningut, et su keha saaks vajaduse korral taastuda.

Füüsilise võimekuse testViieminutiline test, mille käigus mõõdetakse sinu aeroobse võimekuse hindamiseks pulsisagedust puhkeasendis ja pulsisageduse muutumist, arvestades taustateavet. Edusammude nägemiseks testi ennast regulaarselt.

AktiivsuslogiSeade näitab sulle, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, ja annab praktilisi näpunäiteid päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks.

Integreeritud GPS

V800 pakub kiireid ja täpseid GPSi funktsioone, mis võimaldavad näha kiirust, vahemaad ja teekonda.

Spordiprofiilid

Loo ja kohanda profiilid erinevate spordialade jaoksning saa täpseid andmeid ja juhiseid, mida vaja tõhusaks treenimiseks just sellel spordialal.

Sobib suurepäraselt ujumiseks

V800 on vee ja ujumiskindel ning mõõdab südame löögisagedust ka vees (lisaanduri abil). Sobib kasutamiseks nii basseinis kui ka avavees.

Vaata randmelt oma sammusagedust

Sammusageduse jälgimine aitab suurendada jooksuvõimekust ja vältida vigastusi.

Jooksuürituse eeldatavad lõpuajad

Running Index, mis põhineb pikaajalisel arengul, ennustab sinu 5 km, 10 km, poolmaratoni või maratoni eeldatavaid lõpuaegu.

Jälgi oma aktiivsust

Vaata, kuidas päevane aktiivsus mõjutab sinu taastumise olekut, ja leia täiuslik tasakaal treenimise ja puhkuse vahel.

Anduri ühilduvus

V800 ühildub Polar Bluetooth® Smarti jooksu- ja rattasõiduanduritega, mis pakuvad veelgi üksikasjalikumaid treeninguandmeid.

Polar Flow

Eksklusiivse Polar Flow teenuse abil saab salvestada üksikasjalikku teavet iga treeningu kohta, mis võimaldab kiirelt ja tõhusalt jälgida edasiminekut ja kavandada edasisi treeninguid.

ANDMED

Mõõtmed

Kaal 79 g
Paksus 12,7 mm
Ekraani suurus 128 x 128 pikslit, suure kontrastsusega peeneraldusekraan

Tehniline teave

Integreeritud GPS
Baromeeter
Kiirendusmõõtur
8 MB välkmälu
Laetav 350 mAh liitiumpolümeeraku
Aku kestus kuni 13 treeningtundi koos GPSi ja anduritega ning kuni 50 tundi GPSi energiasäästurežiimis
Vastupidav ekraaniklaas Gorilla Glass
Alumiiniumist ja roostevabast terasest korpus
Veekindel – 30 m

Ühenduvus

USB-kaabel andmete sünkroonimiseks PC ja Mac arvutitesse Polar FlowSynci abil
Bluetooth Smart
Hübriidlahendus: BT Smart & 5 kHz anduritega (südame löögisagedus, sammuandur, rattakiirus, väntamissagedus, jõuandmed)
Polar Flow veebiteenus ühildub järgmiste operatsioonisüsteemidega: Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ja uuemad ning Windows XP, Windows 7, Windows 8 ja uuemad
Polar Flow mobiilirakenduse ühilduvus
Uuendatav tarkvara
Teiste tootjate ühilduvad võimsusmõõdikud
Inglise-, hispaania-, portugali-, prantsuse-, taani-, hollandi-, rootsi-, norra-, saksa-, itaalia-, soome-, poola-, vene-, hiina- ja jaapanikeelne kasutajaliides

Individuaalsed treeningusihid

Edu võti peitub ettevalmistuses. Püstita üksikasjalikke eesmärke eri treeninguliikide jaoks ja sünkrooni need seejärel oma V800-le, et treeningu vältel reaalajas juhiseid saada. Kasuta ortostaatilist testi ja taastumisolekut, et su keha oleks valmis järgmise raskuse ületamiseks.

Treeni

Loo eri spordialade profiilid, et näha ja salvestada andmeid iga spordiala kohta, jooksmisest avaveeujumiseni. Saa reaalajas juhiseid oma eesmärkide saavutamiseks. Jälgi kõike, kõrgusest pulsisageduseni.

Iga päevaga paremaks

Polar Flow salvestab kõigi treeningukordade andmed ning võimaldab sul vaadata andmeid kiiresti mobiilirakenduses ja üksikasjalikumalt internetis. Treeningukoormuse funktsioon näitab, kui kõvasti oled tööd teinud ja kui palju aega vajad taastumiseks.

Uued isiklikud rekordid

Veendu, et treenid ikka õiges suunas. Polar Flow teenusest näed oma jooksuindeksit, füüsilise võimekuse testi tulemusi ja mitmesuguseid muid andmeid.

Nutikad teated

Püsi eluga kursis

Sinu tipptehnoloogilisel treeningukaaslasel on nüüd nutikate teadete funktsioon. Ööpäevaringseks ja nõudlikes sportimistingimustes kasutamiseks loodud V800 hoolitseb selle eest, et oleksid eluga kursis, kus iganes sa ka ei viibiks.

Ära jää millestki ilma

Vaata sissetulevaid kõnesid ja tekstsõnumeid otsekohe. Vasta kella abil kõnedele või keeldu nendest tõsise treeningu ajal.

Ole lainel

V800 ekraanilt saad mugavalt sõnumeid lugeda ka siis, kui telefon pole käepärast.

Ole õigel ajal õiges kohas

V800 meenutab sulle kalendrisse märgitud kohtumisi ja hoolitseb selle eest, et oleksid alati õigel ajal kohal.

Ole sotsiaalne

Vaata oma randmelt viimaseid sotsiaalmeedia uudiseid, et oleksid asjadega kursis.

Jälgi oma aktiivsust

Vaata, kuidas päevane aktiivsus mõjutab sinu taastumise olekut, ja leia täiuslik tasakaal treenimise ja puhkuse vahel: kombineeri treeningukoormust väikeste igapäevaste tegevustega ning uuri välja oma tegelik taastumisaeg ja see, millal oled taas treenimiseks valmis.

Jälgi oma kaloreid

Uuri välja päevas põletatud kalorite arv ja veendu, et saad piisavalt energiat. V800 jälgib, kui palju energiat kulutad sa kokku treeningukalorites, aktiivsusepõhistes kalorites ja normaalse ainevahetuse kaudu.

Vaata passiivsushoiatusi

Polar V800 tuletab sulle meelde, kui oled liiga kauaks istuma jäänud, sest nii hoiad oma keha treeninguks valmis. Pikka aega istumine ei ole su tervisele kasulik: isegi mitte nendel päevadel, kui treenid ja oled päeval piisavalt aktiivne. Istumine mõjutab su vereringet, ainevahetust, energiakulu ja keha treeninguvalmidust

Jälgi une kestust ja kvaliteeti

Une ja vajaliku puhkeaja pikkus on igal inimesel erinev ning seda mõjutavad mitmed tegurid, nagu treeningukoormus, stress, keha seisund ja individuaalsed erinevused. Polar Flow mobiilirakendus ja veebiteenus annavad sulle teada, kui palju sa magasid ja kui rahulik oli su uni. Unemustreid jälgides saad analüüsida, kas neid mõjutavad muutused su igapäevaelus.

Polari ökosüsteem

Polar Flow: füüsilise vormi maailm

Flow veebiteenus ja rakendus

Jälgi oma igapäevaseid tulemusi ja kasuta juhiseid, mis aitavad sul eesmärke saavutada. Vaata, kuidas igapäevased harjumused võivad muuta sinu heaolu.

Polar Coach

Sinu treeneri jaoks välja töötatud tasuta veebitööriist, mis aitab tal mugavalt treeningukavasid koostada ja sinu arengut jälgida.

Anduri ühilduvus

Kasuta oma sooritusvõime parandamiseks Polar Bluetooth® Smarti andureid: südame löögisagedus, kiirus, sammuandur, väntamissagedus ja Kéo Power.

Strava

Stravaga sünkroonimiseks saab kasutada Polar Flow veebiteenust, mis on saadaval alates 2015. aasta oktoobri lõpust.

 

Lisainfo

Värv

MUST, SININE