Allahindlus!

SIGMA PC22.13 Meeste

79.00 65.00

PC22.13 meeste hall. Lihtne, usaldusväärne ja mugav pulsikell meestele. Värv tumehall, valgustusega ekraan, nupulukustus. STS digitaalne juhtmevaba andmeedastus.Kalorilugeja. 1 seadistatav treeningtsoon.

sigma_logo

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Sigma sport 3

Kirjeldus:

PC22.13 meeste hall, roheline. Lihtne, usaldusväärne ja mugav pulsikell meestele. Värv tumehall, valgustusega ekraan, nupulukustus. STS digitaalne juhtmevaba andmeedastus.Kalorilugeja. 1 seadistatav treeningtsoon.

PC 22.13 on täisulik kell treenimiseks spordisaalis ja koos sõpradega. Pulsivöö ülekanne on digitaalselt kodeeritud ja annab edasi ainult teie tulemusi.
Treeningu ajal saate kellalt jälgida oma hetke pulssi ja kulutatud kaloried.
Kellal on kõigest kaks nuppu ja nii on sellega opereerimine tehtud võimalikult lihtsaks. Meeste ja naiste mudel on spetsiaalselt eraldi disainitud mugavaks sobimiseks kas mehe või naise käele.

SIGMA SPORT® PC 22.13 pulsikella KASUTUSJUHEND.

Sigma Sport on kaasaegne ja dünaamiline saksa ettevõte 25 aasta pikkuse kogemusega südametegevuse sageduse mõõturite ja veloaksessuaaride tootmises. Tuntavamad tooted – spordikellad, pulsimõõtjad, velo valgustusseadmed ja odomeetrid (velospidomeetrid) – on hinnatud ja nõutavad kogu maailmas.

ECG-accurateDigital codiert1 Training zoneCalorie counter

Lisainfo

Värv

Hall, Roheline