V03M-SI/TN

469.00

V03M on esimene VOID Watch poolt tehtud mehhaniline kell. Automaatne kellamehhanism 8215 on pärit Jaapanist, usaldusväärselt tootjalt Miyota. Kella süsteem töötab põhimõttel, et kella kandja liigutab kätt, süsteem töötab kuni käsi on liikumises. Disain on inspireeritud viimase 50 aasta kellade disainist, kasutatud on tuntumaid elemente ja värviskeeme. Korpuse tagune on klaasist, mis võimaldab vaadelda Jaapani 21 juveelil põhinevat kellamehhanismi. Selle kella rihm on tehtud keskkkonnasõbralikust taimsete meetoditega pargitud nahast. Rihma valmistaja on Rootsi firma Tämsjö.

Tootekood: V03M-SI/TN Kategooria:

Kirjeldus

V03M on esimene VOID Watch poolt tehtud mehhaniline kell. Automaatne kellamehhanism 8215 on pärit Jaapanist, usaldusväärselt tootjalt Miyota. Kella süsteem töötab põhimõttel, et kella kandja liigutab kätt, süsteem töötab kuni käsi on liikumises. Disain on inspireeritud viimase 50 aasta kellade disainist, kasutatud on tuntumaid elemente ja värviskeeme.

Korpuse tagune on klaasist, mis võimaldab vaadelda Jaapani 21 juveelil põhinevat kellamehhanismi. Selle kella rihm on tehtud keskkkonnasõbralikust taimsete meetoditega pargitud nahast. Rihma valmistaja on Rootsi firma Tämsjö.

Ekraan Analoog, automaatne mehhanism on valmistatud Jaapanis
Funktsioonid Aeg
Mõõdud Läbimõõt 36 mm x paksus 12 mm (korpus)
Korpuse materjal 316 roostevaba teras, tagune läbipaistev
Rihm Premium Rootsi naturaalne nahk
Rihma mõõt 18 mm
Pannal Roostevaba teras
Veekindlus Toode ei ole veekindel
Patarei tüüp SR626SW / 1.55V